Jūtieties brīvi runāt par seksu

Es esmu no ģimenes, kur nekas nav tabu. Pusdienu galdā mēs bieži diskutējam par vīriešu un sieviešu anatomiju par kartupeļu biezeni un trīspadsmit gadus veco zēnu ķiķināšanu. Mans deviņu gadu brālis uzzināja, kas bija maksts, pirms viņš varēja pavairot un sadalīt, kamēr man bija pārāk pazīstams ar Chatroullette un visiem tā brīnumiem septītajā klasē. Maniem draugiem un man nav problēmu, kas izliek mūsu stāstus par domājamo seksuālo izšķērdību restorāna mugurā.

Man ir pārāk ērti runāt par seksu ar gandrīz nevienu, bet es zinu, ka tas nav daudz sieviešu gadījums. Man ir meiteņu draugi, kas dusmojas par domas par seksu, nemaz nerunājot par to runāt skaļi. Viņiem sekss ir trīs burtu vārds, kas izraisa sārtumu un ātru temata maiņu ar kaut ko vairāk “dāmu”. Man personīgi frāze “sieviete” ir vairāk kaitinoša nekā runāšana par seksu. Ko tas pat nozīmē?

Dzimuma brīvība

Pēc Google noteikšanas definīcijas es nedaudz sajaucu par to, ko viņi definē ar šādu definīciju: “piemērota vai tipiska labi audzētai, dekoratīvai sievietei vai meitenei.” Sinonīmi ietver, godprātīgi, pieklājīgi, kultivēti, pulēti. Es nezinu par tevi, bet es sāku justies kā šī definīcija ir piemērotāka šovu zirgam. Cilvēka mātītēm atbilstošāka definīcija būtu kaut kas līdzīgs “sievietes uzvedības veidam”, jo, es domāju, frāze ir “dāmu tipa”.

Ideja: Sekss ir tikpat dabiska meitenēm, kā tas ir zēniem, tāpēc sekss ir ļoti dāma “līdzīgi”. Vai nu jums ir tā, vai arī jūs neesat. Tajā nav vietas, kur jūs tiesāt. Es nedomāju, ka katra sieviete iet uz ielas un kliegtu visnoturīgākās seksuālās vēlmes, bet es ierosinu sievietēm pieprasīt komfortu tajā, ar ko mēs piedzimst.

Tā kā mēs iznīcinām frāzi dāmu formu, mums ir vajadzīgs vēl viens iemesls, kāpēc sociāli šķiet nepieņemami, ka sievietes atklāti runā par seksu. Galu galā, kamēr esmu pamanījis, ka meitenes nerunā par seksu, esmu pamanījis, ka daudzi zēni atklāti runā par viņu (galvenokārt, vēlējušiem) izaicinājumiem. Vecmātes skolas zēni, kas runā par savu lielumu mūsu psiholoģijas klases aizmugurē, puiši runā par viņu “slampīce” kafetērijā. Kāpēc zēniem ir labi runāt par seksu, bet ne par meitenēm?

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Baltic pride